Chytré obrazovky Pixator - Digital signage | Pixman.cz
Kontakt
Přejít na menu

Chytré obrazovky Pixatori - Digital Signage

Chytré obrazovky Pixatori - Digital Signage

Pro chytré marketéry, kteří vědí, že nakupování ve stylu "žena za pultem" už dnes nikoho nenadchne. Dali jsme mozky dohromady s vývojáři z AppSatori a společně stvořili koncept Pixatori. Je to digitální platforma pro podporu prodeje v retailu, jejíž možnosti téměř nemají hranice. Můžete si tady o ní přečíst, ale až se sejdeme a povíme si o vašem byznysu, uvidíte, že vymyslíme něco úplně nového.

DOMLUVME SI SCHŮZKU

Co získáte? Digitální marketing v kamenných prodejnách

  • Více zákazníků. Se svou aktuální akční nabídkou se ukážete ve výloze nebo u vchodu. Ať se o ní ví.
  • Více prodejů. 10 minut do konce happy hours. Poslední 3 ks k mání. Rozhýbete váhavce.
  • Volnost. Nabídky můžete vytvářet a řídit sami. Na dálku i na blízko. A hlavně bez IT.
  • Data. I kampaně na chytrých obrazovkách se dají A/B testovat a vyhodnocovat.
  • Zájem. Aktuální, živý, pohyblivý nosič zaujme. A co teprve, když s ním necháte zákazníky interagovat.
  • Nápady. Jak oživit prostor vaší prodejny nebo kiosku a podpořit prodej? Vymyslíme!

Náš přístup. Jak na to jdou Pixmani?

1
Digital Signage & POS

Než navrhnete, vytisknete a rozešlete tradiční POS materiály do všech prodejen, uběhne ve světě marketingu tisíciletí. Pixatori má vlastní CMS, takže můžete chytré obrazovky řídit na dálku. A kampaně nasazovat jedním kliknutím.

2
Technologie od Googlu

Díky technologiím Google a softwaru, který jsme vyvinuli, můžete obsah na obrazovkách ovládat velmi jednoduše. Na dálku ho z centrálního marketingového týmu nasazovat, strategicky řídit a vyhodnocovat. A operativně může zasáhnout i personál prodejny - třeba když se akční zboží vyprodá. Připravte se, že to se vám s Pixatori bude dít často.

3
Vyhodnocení kampaní

Pro každou pobočku můžete vytvořit originální obsah. Pomocí A/B testování ověříte, jaký obsah funguje nejlépe a ten zobrazovat. Pixatori vám pomůže jednoduše zkoušet a ověřovat nové nápady.

4
Prostor pro vaše partnery

Nabídněte svým obchodním partnerům unikátní reklamní prostor v prodejnách výměnou za výhodnější nákupní podmínky. To vám umožní navazovat zajímavé spolupráce a budovat vztahy s progresivními značkami, u kterých byste s letákem nepochodili.

5
Kreativa v naší režii

Obsah pro platformu Pixatori můžete snadno vytvářet sami, nebo to můžete nechat na nás. Víme, co na chytrých obrazovkách funguje, a vytvoříme pro vás animace, videa nebo jiný kreativní obsah, který bude tou pravou motivací k nákupu.

6
Interaktivní obsah

Nemusejí se jen dívat. Dejte návštěvníkům své prodejny nebo kiosku na hraní dotykovou obrazovku a na ní interaktivní obsah na míru nebo třeba některou z našich originálních her, kterou upravíme do stylu vaší značky. Zábava v prodejně musí být, aneb ať žije gamifikace!

7
Aktuální data z prodejny

Reklama, která reaguje na aktuální dění v prodejně, už dávno není sci-fi. Ukažte kolemjdoucím, kolik káv zdarma je ještě k dispozici k obědovému menu, nebo kolik minut zbývá do konce bleskového výprodeje.

8
Přesné načasování

Tohle plakáty opravdu neumějí. Odpočet do začátku prodeje žhavě očekávané novinky. Poslední minuty a vteřiny Happy Hours nebo bleskového výprodeje. Přepnutí ze snídaňového na obědové menu... Všechno můžete naplánovat na vteřinu přesně. A třeba na rok dopředu.

9
Snadné nasazení a správa

Dobrá zpráva je, že nepotřebujete IT ani síťové specialisty. Rozjezd Pixatori je opravdu jednoduchý. Do HDMI portu každé (dosud) hloupé obrazovky zasunete minipočítač. Ten se k platformě Pixatori připojí přes WiFi. Hotovo.

10
Žádné trapné hlášky

Není nic hloupějšího než ukazovat na obrazovkách v prodejnách během aktualizací chybové nebo jiné hlášky. S Pixatori budete o probíhajících instalacích vědět jen vy, zákazníci si budou dál užívat váš obsah.

Technické podrobnosti nesmí chybět

Fungování Pixatori

Pixatori je náš systém pro správu obsahu na obrazovkách pro prodejny, kiosky či dokonce kanceláře. Jedná se kombinaci počítače a softwaru, na který můžete napojit různá zařízení či služby: tiskárny, čtečky čárových kódů nebo platební terminál. Vše obsloužíte v našem systému pomocí Google technologií, ať už jste kdekoliv.

Postup je velice jednoduchý. Objednáte si malý počítač, který fyzicky připojíte k vybrané obrazovce a následně jej registrujete v našem systému Pixatori. V naší administraci vložíte obsah, naplánujete zobrazení kampaní a rovnou odešlete obsah přímo na obrazovku.

Můžeme se domluvit na konzultaci. Vše rádi vysvětlíme a názorně ukážeme, jak je práce s Pixatori jednoduchá.

Kdo s námi objevuje budoucnost?


Domluvte si konzultaci

Dejte nám na sebe číslo a my se vám ozveme

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři