Copy General

COPY GENERAL, s.r.o.

Práce na webu copygeneral.cz byla naprosto unikátní. Začalo to malým, docela nenápadným redesignem webu a skončilo to jedním z největších a nejzajímavějších projektů, na kterých jsme se kdy měli možnost podílet.

 

Na základě vstupní analýzy jsme klientovi navrhli řadu změn. Kromě nové grafiky se nám povedlo vytáhnout klienta z inbox uvažování o jeho vlastním podnikání. Na základě našich doporučení přestal komunikovat zajeté názvy divizí a přistoupil na zcela nový způsob, jak oslovit své klienty - komunikovat problém, který právě řeší. Web teď za zákazníka řeší přesně ty věci, které ho tíží.

Na web se nám povedlo dostat spoustu funkcionalit. Zpracovali jsme také Obecnou objednávku propojenou s Cetrální databází, která poměrně sofistikovaným způsobem komunikuje s oddělením zpracovávajícím zakázky. Objednávka na webu nedrží žádná data objednávek ani uživatelů, přesto funguje logování, úpravy profilů a objednání. Komunikujeme s několika systémy třetích stran, což je vždy trošku oříšek, avšak v tomto případě již rozlousknutý. Unikum tohoto projektu je snaha o sběr leadů mnoha nástroji na webu. Samozřejmě také měříme a vyhodnocujeme úspěšnost. Na základě měření se web určitě může časem těšit na další změny. Copy General nás fakt baví, díky za důvěru. Víc o tom, jak jsme to kouleli s Copy se dočtete na našem blogu.

  • Sdílet: