Erotic City

City Realex, a.s.

Na jaře 2017 jsme se spolu se spřátelenou agenturou Etnetera Activate dostali k super pikantnímu projektu. Dostali jsme možnost podílet se na vývoji a vzniku nového e-shopu největšího českého prodejce erotického zboží, společnost Erotic City a.s.

 

Klient chtěl nový rychlý e-shop s updatovanou gfrafikou, který by výrazně zpříjemnil uživatelskou experience. Celý web jsme společnými silami vymysleli a vybavili ho velkým množstvím funkcionalit. V Activate se postarali o grafiku, my jsme hlavně programovali a kódovali. Celý e-shop je napojený na pokladní systém, poradí si s EET a GDPR ho nerozhrází.

 

Nejvíc jsme pyšní na možnost rezervace více produktů najednou, 3D modely produktů, složitou strukturu katalogu obsahující Top menu/ meta kategorie. Také se nám povedl rozvinutý model poradny (dotazy na produkty, recenze…) a synchronizace dat z interních systémů zákazníka skrze transportní databázi.

 

Ostatně podívejte se sami. Jen pozor, kdo vám kouká přes rameno. Zajímají vás všechny pikantnosti ze zákulisí tvorby tohohle unikátního projektu? Mrkněte na náš blog, tam se dočtete všechno.

  • Sdílet: