Videa pro Brit

VAFO Praha, s.r.o

VIDEA BRIT

Že Pixman je pet friendly, to se o nás tak nějak ví. Takže projekty od klientů jako je výrobce prémiového krmiva pro psy a kočky Brit - VAFO Praha, s.r.o. , nám vyloženě sedí. 

Klient se jako každý rok zúčastnil veletrhu InterZoo, kde chtěl prezentovat svoje značky a výrobky. Oslovil nás, abychom připravili na jeho stánek animace, které poběží na několika LED obrazovkách. Obrazovky na sebe vzájemně navazovaly a tvořily nad stánkem ucelený obraz - korunu. Dále jsme měli za úkol rozhýbat velkou plochu na boku stánku a ještě jednu menší u pultu pro asistentky.

Celková animace fungovala jako ucelený obraz. V jeden moment na všech obrazovkách probíhala jedna animace - nahoře na koruně se nejprve honil pes s kočkou, kteří potom seskočili do spodních obrazovek. Dále následovala animace na jednotlivé brandy a upoutávka na VR stánek s prohlídkou jejich nové továrny. 

Klient o spolupráci:

Animace pro LED korunu a plochy na čele a zádech stánku vkusně doplnily koncept prezentace výrobků společnosti. Pixman reagoval flexibilně po celou dobu projektu – přes návrhy, po animaci a nasazení do ostrého provozu

  • Sdílet: