Dáváme věci do pohybu pro Dobrého Anděla | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Dáváme věci do pohybu pro Dobrého Anděla

Dáváme věci do pohybu pro Dobrého Anděla

Od roku 2015

Nadace Dobrý Anděl pomáhá vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Jejich transparentní systém dlouhodobé pomoci opravdu funguje. A my zase pomáháme Dobrému Andělu. Naším úkolem je dávat věci do pohybu. 

Konkrétně "rozhýbáváme" statické vizuály do podoby krátkých videí nebo pohyblivých bannerů. Můžete se s nimi setkat třeba na LCD panelech nad eskalátory v metru, na obrazovkách dálkových autobusů či v obchodních centrech.

Spojkou mezi Dobrým Andělem a Pixmany je od počátku spolupráce v roce 2015 naše grafička Dáša Karochová. "Jak to celé vzniklo? Díky dobrým vztahům s klientem," vzpomíná Dáša a doplňuje: "Jedna naše klientka odešla z komerční sféry pracovat pro Dobrého Anděla. Byla s námi spokojená a dobře jsme si rozuměli, takže nám přišlo přirozené je podpořit." Naše grafická podpora je zdarma a stále pokračuje.

Takhle jsme třeba pro Dobrého Anděla rozhýbali webové bannery:

A takhle vypadají krátká videa:

Podívejte se, kolik Dobrých Andělů žije kolem vás

Pravidelná pomoc má smysl

Když váš dar znamená víc

Podobné úkoly nám od Dobrého anděla přistanou na stůl několikrát ročně a nám dělá velkou radost se jimi zabývat. Tenhle projekt totiž opravdu stojí za to posouvat dál a my jsme pyšní, že se na tom můžeme podílet.

Staňte se i vy Dobrými anděli. Je to dobrý pocit!