Pixman O nás | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

A něco o nás

Jsme Pixmani

Dobře naladěná digitální agentura, která je připravena chopit se vašich projektů a aktivit v oblasti internetového marketingu, designu a vývoje webových aplikací a dovést je k úspěšné realizaci.

Lidskost
1.
Všechno záleží na lidech a nám záleží na nich
Otevřenost
2.
Na nic si nehrajeme
Spolehlivost
3.
Vždy dotáhneme věci do konce a nebojíme se odpovědnosti
Profesionalita
4.
Nejsme kývači, ozveme se, když nám něco nedává smysl

S kým se u nás potkáte?

Nechceme předbíhat, ale... asi si nás oblíbíte. Jsme profíci, ale jsme neformální a přátelští. Práce nám jde od ruky, takže na schůzkách s vámi rádi probereme i věci mimo projekt, které nás společně zajímají. S kým se u nás potkáte

 

Tomáš Míka
Tomáš Míka
CEO
Tomáš dělá jen věci, které mu dávají smysl a kterým věří. A to jsou i Pixmani. "Neslibujeme klientům nesmysly, neříkáme, že jsme nejlepší a nejlevnější. Víme, že koláče nejsou bez práce a tu vždycky odvedeme nejlíp, jak umíme." Když zrovna nepracuje, můžete ho potkat na kole, na prkně ve vlnách nebo na stěně.
Milan Průcha
Milan Průcha
Obchodní ředitel
"Nechci jen prodat. Chci, abychom byli pro klienta opravdu užiteční," říká o své práci Milan. Potkat ho můžete kromě pracovní schůzky taky na squashi, na procházce se psy, v opeře nebo i za kormidlem lodi. Proč zvolit Pixmany? "Jsme firma s lidskou tváří. Bez velkých frází děláme to, co klientovi nejlíp pomůže dosáhnout jeho cílů."
Jan Mikulec
Jan Mikulec
UXUI designer
Na co myslí Honza při práci? "Na lidi, kteří budou produkt používat. A jak z něj budou mít radost." Netvrdí, že ví o UX všechno. Ale pracuje na tom. Večer nejradši paří hry a věnuje se svým dvěma kočkám. Když mají náladu, samozřejmě.
Lukáš Hraběta
Lukáš Hraběta
Account manažer
Win-win na všechny strany - to je to, co Lukáš hledá u každého projektu. Co má rád na Pixmanech? "Mně se strašně líbí ta chemie. V Pixu děláme pro klienty to nejlepší, co umíme. Zároveň se s nimi často bavíme o věcech, které nás společně zajímají." Možná byste nečekali, že Lukáše můžete potkat v archivech při genealogických bádáních.
Zdeněk Poroda
Zdeněk Poroda
Projektový manažer
Dát si dobrou kávu, vyrazit na výlet s rodinkou nebo zamazat si ruce od oleje při ladění staré "stodvacítky". To jsou Zdendovy malé životní radosti. A jak to má s Pixmany? "Vždy jsme otevření novým myšlenkám a práce nás baví. Úplně nejvíc, když její výsledek někomu pomůže."
Lenka Pokorná
Lenka Pokorná
Account manažerka obsahového t
Modré z nebe vám Lenka slibovat nebude. "Snažím se klientovi vyjít co nejvíc vstříc, ale vždycky se držím reality." Když nemusí hledět do obrazovky počítače, ráda svůj pohled upře do zeleného lesa nebo modrého moře, hraje na housle a směje se se svými syny.
Daniela Sommerová
Daniela Sommerová
Projektová manažerka
Při práci Daniela vždycky myslí na to, aby byl spokojený klient i tým lidí, se kterými pracuje. Není třeba se hroutit, pragmatická komunikace vyřeší každý problém. "Pixman má za sebou řadu zajímavých projektů a hlavně má skvělý a spolehlivý tým s lidským přístupem."
Petr Mrakava
Petr Mrakava
Projektový manažer / analytik
Nedělá ukvapené závěry, klade spoustu otázek a zůstává nohama na zemi. To je Petrův recept, jak naplňovat potřeby klientů. Když se mu to během pracovního týdne daří, nejraději pak na celý víkend zmizí v přírodě. Potkat ho můžete na nejbližším kopci s foťákem v ruce.
Václav Kalaš
Václav Kalaš
CTO
Vašek se odmítá smířit s tím, že by něco nešlo. Jen je potřeba chtít. "Vždycky děláme maximum pro dobrý výsledek. A navíc jsme úplně normální lidi, na nic si nehrajeme." Možná už vám někdy proletěl nad hlavou v ultralightu, nebo jste ho viděli s kapelou na festivalu.

Co už máme na kontě?

Když něco nejde nebo nedává smysl, nebojíme se to říct. A najdeme místo toho řešení, které maximálně podpoří vaše záměry a cíle. Ze spokojenosti našich klientů většinou vyplyne dlouhodobá spolupráce.

projektů v aktivní dlouhodobé spolupráci
projektových týmů, co se stará o blaho našich klientů
Odpracovaných projektových hodin
Pixmaních mazlíčků
13252
vyšlápnutých schodů, protože myslíme zeleně a šetříme energie

Jak se u nás žije?

Nemáme na očích růžové brýle... ale zelené! Svět vidíme Pixmaní optikou, tedy jako příjemné místo k životu plné inspirativních lidí, dobré kávy a zajímavých příležitostí.

insta

Naše PIX recyklované sklenice milují i nejmenší PIXMAŇAŤA. 😍 Za pomoc s výrobou děkujeme @srna.cz . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagency

insta

Milan má v Pixmanu na starosti obchod. Na jeho pracovním stole najdete hned vedle kalkulačky oblíbené HARIBO medvídky. 🍬 . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagency

insta

Přidej se k naší zelené vlně! 🏃🏼💚🏃🏻‍♀️ . . . #zelenajepixman #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #digitalagency #schody

insta

Máme další Biersdorf Marketing Cloud Specialistku v našem „blue týmu“ 💙. . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagency

insta

🎄 Šťastné Vánoce a pohodový online i offline rok ✨2023.✨ . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagencylife

insta

Tradiční předvánoční „lov“ stromečků pro naše klienty. Pečlivě je vybíráme, balíme i rozvážíme. 🎄💚 . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagencylife

insta

S ČRA jsme se vrhli do dalšího společného projektu – IoT portálu pro zákazníky. 🖥 Nově jsme v něm vyvinuli a přidali novou funkci Geolokace, díky níž mají zákazníci skvělý přehled o svých čidlech. A protože máme rádi zelené myšlení (náhoda? 🤔), tato novinka nespotřebuje žádnou energii navíc. ✅ @cra.cz . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagency

insta

Lukáš je oblíbený projektový parťák našich klientek (ano, speciálně žen 😉). Do práce jezdí zásadně na mopedu a doma se mění ve vášnivého kutila 🔧🔩. . . . #pixmancz #pixmanlife #pixmanpraha #pixmanagency #cotipixnehlavou #tvorbawebu #pixux #digitalagencylife

Kde nás najdete
map

Pixman s.r.o.

Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7
IČ: 48208337 DIČ: CZ48208337

Bankovní spojení:

č.ú.: 2000513497/2010
(FIO Banka a.s.)

Pixněte nám
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři