O nás | Pixman.cz
Kontakt
Přejít na menu

O nás

Jsme Pixmani. Dobře naladěná digitální agentura, která je připravena chopit se vašich projektů a aktivit v oblasti internetového marketingu, designu a vývoje webových aplikací a dovést je k úspěšné realizaci. 

Od lidí pro lidi
Do práce chodíme rádi, pohodovou atmosférou připomínáme spíš větší rodinu. Každý z nás má jiný talent a dohromady nám to skvěle klape. Můžeme se na sebe navzájem spolehnout a vy se zase můžete spolehnout na nás.

Vidět výsledek nás baví
Máme rádi výzvy. Budeme se hodně ptát, abychom pochopili všechny souvislosti. Nejsme kývači, když nám něco nedává smysl, ozveme se. A když se dáme do práce, výsledek bude vidět. Jinak by nás to ani nebavilo.

Je na nás spoleh
Na českém trhu se pohybujeme už víc než 10 let a se ctí jsme se popasovali už s lecčíms. O tom svědčí více než 300 úspěšných realizací přesně na míru našim klientům a také fakt, že nám ti klíčoví zůstávají věrni. 

Hlavou v oblacích, nohama na zemi
Jak pracujeme? Vymýšlíme, programujeme, kreslíme, sníme, analyzujeme, testujeme a unikáme do virtuální reality. Také diskutujeme, učíme se, hrajeme si, konzultujeme a hoříme... To je naše unikátní hybná síla, pomocí které posouváme naše klienty na cestě za jejich podnikatelským snem.

Žijeme na sociálních sítích, tak se k nám přidejte třeba na Facebooku, pohlaďte naše ego na Instagramu nebo proberte business na LinkedInu.

 

Dejte nám vědět, s jakým projektem můžeme pomoci vám.

Napište nám!