EXPO 2015

Karlovarský kraj

Díky Karlovarskému kraji, který nás oslovil, abychom pro ně připravili interaktivní část jejich prezentace na EXPO 2015 v Miláně, jsme se mohli opravdu vyřádit. A ještě k tomu naše práce vyrazila za hranice nejen všedních dní. Takže kreativcův sen.

Pracovali jsme hlavně s motivem tradice, a to speciálně v oblasti zemědělské a potravinářské výroby, péče o vodní zdroje, životní prostředí, památky, o zdraví lidí a zvířat. Karlovarský kraj navazuje na toto téma volně informací o zdrojích a využívání přírodních léčivých vod v našem regionu a jejich prezentací.

Ve spolupráci se zástupkyní kraje a kurátorkou jsme připravili návrhy, jak Karlovajský kraj prezentovat. Samotná realizace nakonec probíhala na třech úrovních. U vstupu do expozice se na magickou páru pomocí fogscreen promítaly symboly kraje (relikviář sv. Maura nebo třeba Becherovku či sošku KVFF), dále jsme interaktivní podlahou s vymodelovanými bahenními krátery připomněli národní přírodní rezervaci SOOS a postarali jsme se také o videoprezentaci s animovaným intrem a závěrem.

Děkujeme tímto zadavateli za důvěru a prostor k tvůrčí činnosti a radosti z ní.

  • Sdílet: