Pomoc ohroženým dětem - Klokánek & Projekt Andromeda | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Pomoc ohroženým dětem - Klokánek & Projekt Andromeda

Pomoc ohroženým dětem - Klokánek & Projekt Andromeda

Od roku 2017

Klokánek v Hostivicích poskytuje náhradní rodinnou péči ohroženým dětem, se kterými se život opravu nemazlí. Pomáhá mu v tom Projekt Andromeda. V průběhu let jsme oba subjekty podpořili lidsky, věcným darem i v oblasti grafiky. A rozhodně tím nekončíme.

Jaro s Klokánkem

V první polovině roku 2017 jsme pro hostivický Klokánek spolu s dobrovolníky ze sdružení Andromeda připravili akci Jaro s Klokánkem. Děti čekalo zážitkové odpoledne s malováním ve virtuální realitě. Projekt vznikl jak dětem pro radost, tak na podporu finanční sbírky na opravu střechy hostivického zařízení. Oba dva cíle se povedlo naplnit, což nás moc těší. 

Outdoorové vybavení pro děti

V létě 2020 po první covidové vlně jsme obdarovali děti z Klokánku v Hostivicích vybavením pro pobyt v přírodě. To jsme pořídili u našeho dlouhodobého klienta Rock Point, abychom ho podpořili v době zavřených prodejen.

Nová vizuální identita pro Projekt Andromeda

Projekt Andromeda je určený sociálně znevýhodněným dětem z Klokánků nebo dětských domovů, jehož cílem je zmírnění jejich citové deprivace. Pro Andromedu jsme v roce 2020 zdarma vytvořili novou vizuální identitu od loga po vizitky (ukázka ve FB příspěveku Projektu Andromeda). Ušetřené finanční prostředky tak bylo možné přesunout do přímé podpory dětí.