Villa Pellé | Pixman.cz
Kontakt
Přejít na menu

Villa Pellé

Na jaře 2017 jsme navázali spolupráci s Galerií Villa Pellé sídlící v rezidenční části Prahy 6 blízko Hradčanské. Galerie se nachází v krásné neorenesanční budově, ve které se odehrávají rozmanité kulturní a společenské akce. Naše agentura se chce svými inovativními nápady připojit k některým kulturním aktivitám této galerie.

Doposud jsme k programu Villy přispěli akcí VR Kosmopolita. Tato akce byla jednou z doprovodných programů ke krásné a inspirativní výstavě M. Šašek Let č. 59/74. Miroslav Šašek je autor sedmnácti fenomenálních obrázkových knih o světových metropolích a zemích To je…. Od To je Paříž, Londýn a Řím, přes New York, Mnichov a Benátky až po Hongkong a Austrálii. Emigrant a světoběžník Miroslav Šašek v nich zachytil jejich historický obraz i dynamiku moderní doby let šedesátých a počátku let sedmdesátých. VR Kosmopolita umožnil návštěvníkům této okouzlující výstavy si vyzkoušet, jaké to je si nasadit brýle virtuální reality a něco pěkného si v tomto retro světě namalovat.

Na našem blogu najdete článek, ve kterém si můžete o této inspirativní fúzi přečíst více. Již nyní se těšíme na další kreativní spolupráci!

villapelle.cz