SPP Česko má novou kalkulačku úspory | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

SPP Česko má novou kalkulačku úspory

SPP Česko má novou kalkulačku úspory

Pomalu začíná přituhovat, mnozí z nás už odstartovali topnou sezónu a my jsme ve spolupráci s naším klientem SPP  právě spustili jeden speciální projekt, který se do nadcházející zimy tak akorát hodí.

Náš dlouholetý klient SPP Česko, dceřiná společnost slovenského energetického gigantu SPP, je na českém trhu už několik let. Spolupracujeme s nimi na tvorbě a správě webových stránek, staráme se jim o sociální sítě a vymýšlíme kampaně a moc nás to s nimi baví. SPP Česko se věnuje zprostředkování kvalitního zemního plynu a elektřiny, který přináší do českých domácností s velkou úsporou oproti konvenčním dodavatelům. A právě citelná úspora láká k menším distributorům stále více obyvatel Čech a Moravy.

Důležité v tomto segmentu je, aby si potenciální klient uměl co nejplastičtěji představit, kolik přechodem k novému dodavateli ušetří. A přesně tomuhle požadavku na míru jsme připravili jednoduchou kalkulačku úspory energií (ve variantě plyn i elektřina). Její hlavní výhodou je, že výpočet probíhá na pozadí a zákazník vidí úsporu hned, bez dalšího načítání stránek. Celá kalkulačka je díky tomu přehledná. Výpočet vychází z průměrných hodnot zákazníků. Následuje jednoduchý formulář pro zadání kontaktních údajů. Doufáme, že přechod k novému dodavateli prohřeje zimu a ušetří peníze třeba i vám.

Líbí se vám jednoduchá kalkulačka na stránkách spp.cz? Myslíte, že byste něco podobného využili na vašem webu? Tak se nám ozvěte, společně určitě vymyslíme elegantní řešení i pro vás.