Výroba a správa obsahu pro Vaše webové projekty a aplikace | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Správa obsahu webu v Sitecore

Sitecore CMS je mocný nástroj. Ta správná platforma pro složité nadnárodní produktové weby s mnoha funkcionalitami, ve více jazycích. Nejeden odvážlivec se v něm už ztratil. My ne. Jsme v Sitecore jako doma. Známe všechny zkratky i slepé uličky a rozumíme do hloubky tomu, jak funguje. Rádi se za vás postavíme, až budete Sitecore řešit s vaším IT týmem.

DOMLUVME SI SCHŮZKU

Co získáte? Webový obsah bez starostí. A bez chyb.

  • Volné ruce. Budete se divit, co všechno v Sitecore můžete nechat na nás.
  • Experty na své straně. Do diskusí s web developery i při psaní zadání pro IT.
  • Jistotu do budoucnosti. Víme, kam se vývoj Sitecore ubírá a jdeme s trendy.
  • Webové aplikace. Naprogramujeme je pro váš customizovaný obsah.
  • Data. Co jasně vypovídají o chování uživatelů na vašem webu.
  • Podporu. Pro vaše klienty dohledáme každý zatoulaný věrnostní bodík.

Náš přístup. Jak na to jdou Pixmani

1
Precizní správu obsahu

Nejsou to jen webové editorky. Jsou to naše Sitecore hrdinky. Budou za vás obětavě spravovat produkty, vkládat články a videa, vytvářet aktuality, zakládat slevové kupóny i akční nabídky. Precizně a systémově správně. Žádné bastlení. Svěřený obsah si hýčkají, aby i po aktualizaci Sitecore nebo po redesignu webu dál vypadal, jak má.

2
Aplikace pro Sitecore na míru

Sitecore toho umí hodně, ale i tak se může stát, že váš obsah nepasuje do žádné škatulky. Vymyslíme a naprogramujeme pro vás cokoli od soutěže přes dotazník po věrnostní klub.

3
Komunikace s vývojáři

Budeme vaší pravou rukou při komunikaci s web developery a IT týmem. Mluvíme vaší i jejich řečí. Je tak pro nás hračka vstřebat, co potřebujete, a napsat pro ně neprůstřelné zadání. Nebo třeba přesně pojmenovat zdroj chyb, které vás trápí.

4
Aktualizace Sitecore

Pravidelně sledujeme nové verze, funkcionality a opravy Sitecore CMS. Aktualizaci domluvíme přímo s vašimi vývojáři, ať už jsou z Česka nebo ze zahraničí, a pohlídáme si výsledek.

5
Web v nejlepší formě

Pomocí nástroje Siteimprove pravidelně kontrolujeme váš web, brzy tak odhalíme a opravíme vše od překlepů až po chyby v kódu. Po každém větším releasu na sebe navíc bereme uživatelské akceptační testování (UAT). Pečlivě proklikáme celý web a ověříme, zda se obsah zobrazuje správně.

6
Vyhodnocování výkonu

Díky datům z webové analytiky pravidelně vyhodnocujeme kampaně a akční nabídky, sledujeme reakce uživatelů na soutěže, videa nebo články a díky tomu můžeme navrhovat zlepšení do budoucna.

7
E-mailing, který funguje

Ušetříme vám práci s přípravou, A/B testováním a rozesíláním e-mailových newsletterů. Ty máme v malíku, stejně jako jejich následné vyhodnocování a neustálé zlepšování.

8
Řešení dotazů zákazníků

Můžete na nás ze zákaznické podpory s klidem přesměrovat dotazy typu: Proč mi nepřišel newsletter? Kdy se mi načtou body do věrnostního programu? Proč si nemůžu vybrat svou výhru? Pro ty jednodušší připravíme sadu odpovědí. A ty složitější vyřešíme. Dohledáme. Vysvětlíme. Opravíme.

9
Community management

Kontrola obsahu tvořeného lidmi. Sitecore spolu s námi hlídá, že recenze na webu nebo na sociálních sítích neporušují vaše pravidla. Máme stále přehled, co uživatelé vkládají, můžeme okamžitě reagovat, podporovat pozitivní ohlasy a hasit požáry.

Do detailu. Co je Sitecore technicky zač

Sitecore CMS a web, který přes něj spravujete, můžete napojit na jakékoliv vaše CRM, PIM (systém na správu výrobkové sekce) nebo ERP aplikace. Díky otevřenosti platformy na úrovni .NET frameworku, MVC architektuře a skvěle zdokumentovanému API není problém napojit na míru jakoukoliv aplikaci 3. strany.

K monitoringu, vyhodnocování a měření používáme interní systémy, Google Tag Manager a Google Analytics.

Reference. Kdo nechal starosti se Sitecore na nás?


Kde nás najdete
map

Pixman s.r.o.

Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7
IČ: 48208337 DIČ: CZ48208337

Bankovní spojení:

č.ú.: 2000513497/2010
(FIO Banka a.s.)

Pixněte nám
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři