Region Broumovsko; | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Region Broumovsko

Region Broumovsko

PŘEHLED

počátek spolupráce 2018 
společné projekty 22
s čím jsme pixli

analýza, webdesign, kódovánígrafika, animace, programování

Podobně jako se Agentura pro rozvoj Broumovska postarala o neuvěřitelnou proměnu zchátralého Broumovského kláštera, my jsme se pustili do digitálních projektů. Cíl jsme měli podobný: ukázat Broumovsko světu v celé jeho kráse a rozmanitosti. 

Vytvořili jsme tak ucelenou digitální prezentaci regionu od přírodních a kulturních památek přes informování o událostech až po platformy pro rozvoj občanské společnosti. Více si o nich můžete přečíst na našem blogu ve článku Poznejte Broumovsko barokní a digitální. Začali jsme několika weby, pro které jsme navrhli jednotný vizuální styl ukotvený podrobným style guidem. Pro správu obsahu původních i nově vytvořených stránek jsme použili CMS Merlin, který se v praxi velmi osvědčil.

Jana Martincová, zástupce klienta

"S Pixmany jsme si dali za úkol převést naše stávající weby pod jejich správu a do jednotného CMS. To se nám povedlo, právě dokončujeme jeden z posledních webů. Vážím si kvalitní a efektivní spolupráce. Obzvlášť mě baví propojenost webů a možnost sdílení událostí mezi nimi. Celé řešení nám šetří čas a pomáhá informovat místní i turisty, kteří na Broumovsko přijedou," hodnotí spolupráci Jana Martincová, která má pro Broumovsko řízení projektů a koordinaci webů na starosti.

Daniela Sommerová, zástupce Pixmanu

"Je to nesmírně zajímavá a inspirativní spolupráce s obrovskou šíří záběru. Poznali jsme při ní celou paletu potřeb regionu, jeho možností a překážek. Když se ohlédneme za vším, co jsme společně vytvořili, vidíme velký kus smysluplné práce a rádi si něco podobného zopakujeme i s jinými českými a moravskými regiony," říká Daniela Sommerová, projektová manažerka Pixmanu.

Realizace: od 2018

Příklady:

Broumovsko - Geopark

Geopark

Portál se může pochlubit graficky přehlednými statickými i dynamickými stránkami. Předností jsou přesné popisy geotras a geologických lokalit s GPS souřadnicemi. Zájemce může z webu čerpat zajímavé informace, jako jsou odborné popisy či geomorfologická řazení. Na mapě lze užít filtraci, která třídí geolokality dle jejich přírodovědného zaměření.

Broumovsko - Bikeresort

Bikeresort

Průvodce lákavými cyklotrasami ve scenériích broumovských skalních měst, které jsou na výlety a cykloturistiku jako dělané. Webová prezentace přibližuje poznávací trasy rozmanitou krajinou a návštěvníkům umožňuje si na stránkách vyhledat lokalitu dle daných parametrů. Stejně jako na Geoparku zde lze nalézt přehlednou mapu, jejíž funkcionality budeme dále rozpracovávat, aby co nejlépe plnily svůj účel. U obou projektů intenzivně spolupracujeme s klientem na neustálém zdokonalování systému tak, aby byl uživatelsky co nejvstřícnější.

 

 

Zaujala vás reference? Máte podobný projekt a hledáte nejlepší řešení?

Napište nám!