Broumovsko | Pixman.cz
Kontakt
Přejít na menu

Broumovsko

Broumovsko

Tímto skvělým projektem nebo lépe řečeno celým portfoliem projektů jsme podpořili Společnost pro destinační management Broumovska. Projekt je velmi komplexní záležitostí několika desítek větších či menších webových řešení, která jsme v první řadě převzali do správy ve verzi stávajícího řešení s výrazným technologickým dluhem a postupně jsme začali jednotlivé weby převádět do moderní a funkční podoby postavené na našem CMS Merlin. V tuto chvíli na naší platformě běží 11 webů. Pro klienta jsme partnerem v oblasti digitálu a zajišťujeme komplexní podporu od provozu serveru, domén až po jednotlivá webová řešení. Podporujeme se i vzájemně v oblasti eventů a dalších aktivit. Stali jsme se bronzovým partnerem Agentury pro rozvoj Broumovska a každoroční významné akce regionu Broumovské diskuze. Tyto weby také spadají po naši správu.

Jedním z klíčových projektů je www.broumovsko.cz , což je web, který představuje srdce aktivit našeho klienta. Broumovsko.cz je hlavní webovou prezentací, kterou jsme se pokusili ušít na míru potřebám regionu. Společně s klientem jsme nadefinovali široké spektrum funkcionalit, napomáhající k jednoduchému a zároveň pestrému užití stránek. Cílem bylo reflektovat a vyzdvihnout rozmanitost a pestrost tohoto překrásného, leč někdy lehce opomíjeného regionu. Kulturní, přírodní a společenské tipy celé destinace Broumovska jsme zastřešili sofistikovaným a komplexním systémem, který jsme z administračního hlediska ponechali klientovi v plné správě tak, jak byl doposud zvyklý. Návštěvník stránek se může seznámit s běžnými statickými či dynamickými stránkami, jenž obsahují například výpisy turistických cílů s filtrací, mapy a kalendář akcí.

Broumovsko - Geopark & Bikeresort

Bikeresort.broumovsko.cz a Geopark.broumovsko.cz

Geopark a Bikeresort jsou krásné příklady toho, jak jsme systémově uchopili uživatelsky vstřícné řešení pro komplexní technické provedení těchto broumovských webů, které jsou cíleně zaměřené na turistickou aktivitu. Oba projekty se snaží vyzdvihnout velké přednosti regionu, a to především sportovní využití soustředěné v tomto případě na cykloturistiku. Další předností regionu jsou krásné geologické útvary a unikáty, které chce Geopark.broumovsko.cz vizuálně velmi přehledně prezentovat návštěvníkům.

Podobně jako u Broumovsko.cz jsme vytvořili v rámci našeho redakčního systému Merlin uživatelsky přátelské prostředí, které vychází ze specifických potřeb klienta. Bikeresort i Geopark vycházejí z obecného styleguide, jenž jsme vytvořili speciálně pro menší broumovské projekty, které se opírají o Broumovsko.cz. Cílem styleguide bylo klientovi maximálně usnadnit práci i pro tvorbu dalších obdobných portálů, určené pro marketingové účely regionu.

Broumovsko - Geopark

Geopark

Portál se může pochlubit graficky přehlednými statickými i dynamickými stránkami. Předností jsou přesné popisy geotras a geologických lokalit s GPS souřadnicemi. Zájemce může z webu čerpat zajímavé informace, jako jsou odborné popisy či geomorfologická řazení. Na mapě lze užít filtraci, která třídí geolokality dle jejich přírodovědného zaměření.

Spolupráce:  3 roky

Broumovsko - Bikeresort

Bikeresort

Průvodce lákavými cyklotrasami ve scenériích broumovských skalních měst, které jsou na výlety a cykloturistiku jako dělané. Webová prezentace přibližuje poznávací trasy rozmanitou krajinou a návštěvníkům umožňuje si na stránkách vyhledat lokalitu dle daných parametrů. Stejně jako na Geoparku zde lze nalézt přehlednou mapu, jejíž funkcionality budeme dále rozpracovávat, aby co nejlépe plnily svůj účel. U obou projektů intenzivně spolupracujeme s klientem na neustálém zdokonalování systému tak, aby byl uživatelsky co nejvstřícnější.

Spolupráce:  3 roky

 

Komerční hotelové weby

Jednotný styl informačních portálů jsme uplatnili i na stránkách několika hotelů a penzionů: Dům hostů barokního kláštera, Hotel Orlík, Skalní mlýn, Adršpach, Javor a Hotel Zámeček Janovičky. Při troše štěstí tak návštěvníka čeká opravdu příjemný, sjednocený digitální zážitek od začátku do konce jeho návštěvy Broumovska. Správci hotelových stránek zase oceňují snadnou správu webů v našem CMS Merlin.

Spolupráce: 3 roky

 

Zaujala vás reference? Máte podobný projekt a hledáte nejlepší řešení?

Napište nám!