Česká spořitelna / Young & Rubicam | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Česká spořitelna / Young & Rubicam

V průběhu několika let spolupráce vznikla řada různorodých kreativních projektů od videoanimací po newslettery a microsity. Zkrátka společně dodáváme velmi široké portfolio užitečných digitální assetů pro podporu marketingu klienta.

Spolupráce od 2012

 

Česká spořitelna / Young & Rubicam - animace videí pro internetbanking Servis24

Zadáním od klienta bylo připravit kreativní videa s cílem vzdělávat zákazníky o nových funkcionalitách tehdy uvedeného internetového bankovnictví. I díky našim edukativním videím se mohli zákazníci České spořitelny snadněji a lépe zorientovat v nové aplikaci a tím jsme pomohli k celkové spokojenosti při jejím využívání.

Spolupráce: 2012 - 2014

 

Česká spořitelna / Young & Rubicam - animace videí pro edukaci zákazníků

Zadáním od klienta bylo připravit kreativní videa s cílem vzdělávat zákazníky v různých oblastech finanční gramotnosti od nutnosti pamatovat na zadní vrátka a spořit si pro nenadálé situace, po nutnost vhodně diverzifikovat své investice až po dlouhodobé spoření na důchodový věk. Tyto nabyté znalosti se zákazníkům České spořitelny mohly velmi hodit při přemýšlení nad výhodnými nabídkami banky pro jednotlivé oblasti správy osobních financí.

Spolupráce:2014 - 2015

 

Česká spořitelna / Young & Rubicam - newslettery pro Erste Premier

Společně zpracováváme i newslettery pro VIP zákazníky banky v rámci privátního bankovnictví. Jsme moc rádi, že můžeme pracovat i na tak důležitých newsletterech jako jsou ty, které tvoří výkladní skříň VIP služeb České spořitelny. Vážíme si důvěry v nás vložené a jsme rádi, že jsme mohli na těchto službách participovat.

Spolupráce: od 2015

Zaujala vás reference? Máte podobný projekt a hledáte nejlepší řešení?

Napište nám!