COPY GENERAL | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

COPY GENERAL

COPY GENERAL

Práce na webu copygeneral.cz byla naprosto unikátní. Začalo to malým, docela nenápadným redesignem webu a skončilo to jedním z největších a nejzajímavějších projektů, na kterých jsme se kdy měli možnost podílet.

Na základě vstupní analýzy jsme klientovi navrhli řadu změn. Kromě nové grafiky se nám povedlo vytáhnout klienta z inbox uvažování o jeho vlastním podnikání. Na základě našich doporučení přestal komunikovat zajeté názvy divizí a přistoupil na zcela nový způsob, jak oslovit své klienty - komunikovat problém, který právě řeší. Web teď za zákazníka řeší přesně ty věci, které ho tíží.

Na web se nám povedlo dostat spoustu funkcionalit. Zpracovali jsme také Obecnou objednávku propojenou s Centrální databází, která poměrně sofistikovaným způsobem komunikuje s oddělením zpracovávajícím zakázky. Objednávka na webu nedrží žádná data objednávek ani uživatelů, přesto funguje logování, úpravy profilů a objednání. Komunikujeme s několika systémy třetích stran, což je vždy trošku oříšek, avšak v tomto případě již rozlousknutý. Unikum tohoto projektu je snaha o sběr leadů mnoha nástroji na webu. Samozřejmě také měříme a vyhodnocujeme úspěšnost - můžeme tedy hrdě říci, že počet leadů se díky výše uvedeným aktivitám zvýšil o 97%. Na základě měření se web určitě může časem těšit na další změny. Copy General nás fakt baví, díky za důvěru.

 

 

COPY GENERAL - online objednávka

COPY GENERAL - Online objednávka

V polovině roku 2020 jsme úspěšně dokončili rozsáhlý projekt - Online objednávkový web. Jde v podstatě o online obchod, který reflektuje zákonitosti a výrobní procesy printu. Zákazníci tak mohou nejen nakonfigurovat vlastní produkt, ale zároveň přizpůsobit zadání svým specifickým požadavkům. CG na pozadí kalkuluje výrobní procesy tak, aby zákazník dostal vždy relevantní informaci o termínech, výrobě a ceně. Spolupráce probíhala ve vzájemné souhře, jelikož klient si vedl kompletně celou programátorskou část výpočetního mechanismu. Přímou součástí jsou dva předešlé námi realizované projekty - zákaznický a operátorský portál. Takto sofistikovaný systém v printu nemá v českém prostředí obdoby. A to jak z pohledu zákazníka, tak z pohledu výroby a “backoffice” části pro pracovníky CG.

Realizace: 2020

COPY GENERAL - operátorský portál

COPY GENERAL - operátorský portál

Počátkem roku 2020 jsme spustili jeden z dalších realizovaných projektů -  Operátorský portál, který umožňuje pracovníkům společnosti vytvářet kalkulace a objednávky napříč stovkami produktů a tisíců jejich parametrů, základní řízení jejich stavů a v neposlední řadě naprosto přesný výpočet ceny naprosto specifické výroby. Konfigurace všech produktů si navíc plně řídí společnost Copy General. 

Realizace: 2020

COPY GENERAL - zákaznický portál

COPY GENERAL - zákaznický portál

Zákaznický portál nabízí svým uživatelům, tedy zákazníkům Copy General, pohodlný náhled na probíhající a proběhnuvší zakázky. Portál je součástí online objednávkového systému a je napojen na interní systémy společnosti.  Umožňuje tak náhled napříč firmami jednotlivých uživatelů. Je tedy orientován jak na B2C, tak B2B klientelu.

Realizace: 2019

Zaujala vás reference? Máte podobný projekt a hledáte nejlepší řešení?

Napište nám!