ENERGIE.CZ - Centropol Energy | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Centropol Energy - energie.cz

Centropol Energy - energie.cz

PŘEHLED

počátek spolupráce 2021
společné projekty 1
s čím jsme pixli

web development, agilní vývoj, kódování, programování, Wordpress, API, CRM

 

Nový web s ambicemi vyrůst do hloubky i šíře jsme na přání zadavatele naprogramovali na open source platformě Wordpress, která se obvykle používá spíše pro osobní stránky nebo menší weby. Sběr leadů z kontaktního formuláře jsme přes API napojili přímo na CRM systém Centropol Energy. Dalším pevným požadavkem a největší výzvou pro tým byl krátký čas ke spuštění, který se podařilo dodržet. 

Jinak bylo zadání na počátku poměrně volné. Jednoznačnou volbou tedy byl agilní vývoj, aby bylo možné průběžně diskutovat vyvíjené řešení. Společně s projektovým týmem na straně zadavatele jsme našli správnou cestu a ve velmi krátkém čase se zrodil nový web.

Co na něm uživatel najde? Ve vypjaté situaci na podzim 2021 rychle získal na důležitosti magazín s aktuálními články o cenách energií u dodavatelů poslední instance a dalšími praktickými tipy. Dlouhodobě užitečný je přehled dodavatelů energií na českém trhu včetně hodnocení od jejich zákazníků. Samostatné sekce se věnují hlavním zdrojům energie, elektřině a plynu, s cílem osvětlit uživatelům, jak se určují jejich ceny a kde můžou ušetřit.

"Nebyl to jednoduchý projekt, ale veškerý obsah webu se nám podařilo napasovat do bloků editoru Gutenberg, se kterým Wordpress pracuje. Web následně prošel kvalitativní kontrolou a SEO auditem agentury H1 a spustili jsme ho včas. To lze považovat za úspěch," uzavírá sponzor projektu na straně Pixmanů Milan Průcha