VAFO PRAHA | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

VAFO PRAHA

VAFO PRAHA
VAFO - Profine

Profinepet

Profinepet.cz je jedna produktových prezentací a v pořadí již 3 redesign této produktové stránky rozhodně nebyl pro kočku! Tedy vlastně byl a taky pro psa a ne jen tak ledajakého. Firmě Vafo Praha, s.r.o. jsme se postarali o kompletní návrh webových stránek. Klient v té době měnil grafickou podobu produktových obalů a doprovodných tiskovin a tím pádem bylo třeba zajistit i nový kabát jeho webovým stránkám.

Spolupráce: 9 let

VAFO_Sams Field

SAM'S FIELD

Samsfield.com  je další z produktových prezentací. Firmě Vafo Praha, s.r.o. jsme se postarali o kompletní návrh webových stránek. Klient v té době měnil grafickou podobu produktových obalů a doprovodných tiskovin a tím pádem bylo třeba zajistit i nový kabát jeho webovým stránkám.

Spolupráce: 8 let

VAFO Interzoo animace

Animace pro stánek na InterZoo - VAFO PRAHA

Klient se jako každý rok zúčastnil veletrhu InterZoo, kde chtěl prezentovat svoje značky a výrobky. Oslovil nás, abychom připravili na jeho stánek animace, které poběží na několika LED obrazovkách. Obrazovky na sebe vzájemně navazovaly a tvořily nad stánkem ucelený obraz - korunu. Dále jsme měli za úkol rozhýbat velkou plochu na boku stánku a ještě jednu menší u pultu pro asistentky.

Celková animace fungovala jako ucelený obraz. V jeden moment na všech obrazovkách probíhala jedna animace - nahoře na koruně se nejprve honil pes s kočkou, kteří potom seskočili do spodních obrazovek. Dále následovala animace na jednotlivé brandy a upoutávka na VR stánek s prohlídkou jejich nové továrny.

Klient o spolupráci: Animace pro LED korunu a plochy na čele a zádech stánku vkusně doplnily koncept prezentace výrobků společnosti. Pixman reagoval flexibilně po celou dobu projektu – přes návrhy, po animaci a nasazení do ostrého provozu.

Realizováno: 2018

Zaujala vás reference? Máte podobný projekt a hledáte nejlepší řešení?

Napište nám!