Pixxa day

Pet friendly office

Máte občas pocit, že se všechny naše firemní aktivity točí okolo jídla? My taky, ale nějak si neumíme pomoct. Naposledy to byla donesená pizza v krabicích, ale to bychom nebyli my, abychom to trochu neupgradovali. Znáte to, co si neuděláš sám…Takže jsme k nám do kanceláře sezvali všechny kolegy z okolních officů, klienty, známé, kamarády a nechali jsme je, ať si svůj oběd tentokrát složí sami. To jsme ale nezdvořáci, co? K naší cti ale slouží, že jsme jim k tomu poskytli ty nejlepší podmínky.

Jako opěrné pilíře celého systému sloužily dvě výkonné domácí pece na pizzu, které je radost obsluhovat, vejdou se do každé kanceláře a ještě lahodí oku. V kuchyňce zase čekalo krásně odpočaté těsto, na jehož přípravě se podílel nejeden kolega. Na výběr bylo klasické pšeničné i bezlepkové, pro celiaky a vyznavače zdravého životního stylu. Z palety dalších ingrediencí nám doslova přecházely oči a málokdo se při takovém výběru držel střídmého a minimalistického konceptu, slovy picařské hantýrky: Margherit tam k vidění moc nebylo.

Akce začala přesně v poledne, ale byla skoro jedna, než první okounivší překonali ostych a začali tvořit. Postupně se sem po vůni začali stahovat další a další kolegové a pozvaní a nakonec byly naše pece vytížené až do pozdního odpoledne. Byla radost sledovat kreativní zanícení všech zúčastněných, díky němuž výsledné výtvory všech barev, tvarů i velikostí vypadaly tak úžasně.

Jsme opravdu rádi, že jsme toho mohli být součástí a těšíme se, až si celou akci znovu zopakujeme! Přijdete taky?

  • Sdílet: