Pixxa day | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Pixxa day

Pixxa day

Máte občas pocit, že se všechny naše firemní aktivity točí okolo jídla? My taky, ale nějak si neumíme pomoct. Naposledy to byla donesená pizza v krabicích, ale to bychom nebyli my, abychom to trochu neupgradovali. Znáte to, co si neuděláš sám…Takže jsme k nám do kanceláře sezvali všechny kolegy z okolních officů, klienty, známé, kamarády a nechali jsme je, ať si svůj oběd tentokrát složí sami. To jsme ale nezdvořáci, co? K naší cti ale slouží, že jsme jim k tomu poskytli ty nejlepší podmínky.

Jako opěrné pilíře celého systému sloužily dvě výkonné domácí pece na pizzu, které je radost obsluhovat, vejdou se do každé kanceláře a ještě lahodí oku. V kuchyňce zase čekalo krásně odpočaté těsto, na jehož přípravě se podílel nejeden kolega. Na výběr bylo klasické pšeničné i bezlepkové, pro celiaky a vyznavače zdravého životního stylu. Z palety dalších ingrediencí nám doslova přecházely oči a málokdo se při takovém výběru držel střídmého a minimalistického konceptu, slovy picařské hantýrky: Margherit tam k vidění moc nebylo.

Akce začala přesně v poledne, ale byla skoro jedna, než první okounivší překonali ostych a začali tvořit. Postupně se sem po vůni začali stahovat další a další kolegové a pozvaní a nakonec byly naše pece vytížené až do pozdního odpoledne. Byla radost sledovat kreativní zanícení všech zúčastněných, díky němuž výsledné výtvory všech barev, tvarů i velikostí vypadaly tak úžasně.

Jsme opravdu rádi, že jsme toho mohli být součástí a těšíme se, až si celou akci znovu zopakujeme! Přijdete taky?