Kreativa, vizuály, grafika, animace, video & UI/UX, copywriting | Pixman.cz
KONTAKT
Přejít na menu

Vizuály, animace, video & texty

Všechna vaše kreativa na naši hlavu! Máme ten správný nadhled, plno nápadů, talent, dovednosti a všechny potřebné nástroje. A kreativní nejsme jen tak nazdařbůh, všechno poctivě měříme a vyhodnocujeme. Zajdeme na kávu a povíme si víc?

DOMLUVME SI SCHŮZKU

Co získáte? Kreativu, která funguje

  • Jasnou představu. Projdeme s vámi vaše cíle, brand a persony. Abychom věděli, co, proč a pro koho tvoříme.
  • Nápady. Neokoukané, svěží... a realizovatelné. V souladu s vaším brandem a pro vaši cílovou skupinu.
  • Realizaci. Precizní do posledního pixelu či písmenka. A na čas.
  • Leady & engagement. Vždy, když to jde, měříme, testujeme a vyhodnocujeme.
  • Stálý přísun. Dokážeme vás průběžně zásobovat kvalitní grafikou i texty. A nevadí nám ani rutina.
  • Inovace. Nebojíme se vydat se neprobádanými cestami. Dejte nám těžké zadání a těšte se na prototyp.

Náš přístup. Jak na to jdou Pixmani

1
Brand manuál

Pomůžeme vaši firmu sjednotit od loga do posledního puntíku. Vymyslíme a vytvoříme působivou korporátní identitu, kterou ocení nejen vaši zákazníci, ale i zaměstnanci a obchodní partneři.

2
Ikony a ilustrace

Jeden obrázek vydá za tisíc slov. Vaše tištěné i on-line materiály oživíme originálními ikonami a obrázky od talentovaných ilustrátorů z našeho interního pixmaního týmu nebo od externistů. Váš styl najdeme!

3
Motion Design

Umíme produkty a služby trefně vizualizovat pomocí animací a 2D i 3D vizualizací. Vaši zákazníci si tak lépe představí, co vlastně nabízíte a v čem jim to pomůže.

4
SVG animace

Naší specialitou jsou SVG animace. Dokážou web půvabně rozpohybovat, aniž by měly vliv na rychlost načítání stránek. Navíc jsou optimalizované pro mobily i tablety.

5
Virtuální realita

Skvělý způsob, jak ušetřit za vzorky a prototypy. Představte si třeba virtuální prostředí, kde si zákazník vybírá novou podlahu do svého bytu. Ve virtuální realitě se po ní může hned projít. Fantazii se tady meze nekladou!

6
Copywriting

Zpátky na zem. Napíšeme texty pro odborný web i na krabici mléka tak, aby každé slovo dávalo v celkovém kontextu smysl a plnilo svůj účel. Nic nechybí, nic nepřebývá... a přesně tak to má být.

7
Tvorba obsahu

V návaznosti na vaši on-line strategii se podíváme na to, jaký obsah podpoří váš brand a přivede k vám relevantní publikum. A pak už to půjde pěkně podle publikačního plánu: články, blogy, posty na sociální sítě... Vezmeme si to celé na starost. I s vyhodnocením.

8
Fotoprodukce

Vymyslíme a nafotíme originální fotky. Zajistíme postprodukci i prvotřídní tisk, který pozvedne vaše letáky nebo katalogy.

Reference. Kdo vsadil na naši kreativu?


Kde nás najdete
map

Pixman s.r.o.

Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7
IČ: 48208337 DIČ: CZ48208337

Bankovní spojení:

č.ú.: 2000513497/2010
(FIO Banka a.s.)

Pixněte nám
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři